Bogovina : BSK – Jedinstvo  4:4  (1:2)

Jedinstvo: Djordjević, Petković, Pešić, Mišić, Lazar Filipović, Milojević, Luka Filipović, Dragićević, Mančić, Jovanović, Milošević,

Strelci za Jedinstvo : Dragićević , Milojković, Luka Filipović, Mančić.

Rezerve : nema

Fudbaleri Jedinstva, njih 11 koji su otputovali u Bogovinu, zaslužuju sve čestitke  jer  su bili na korak od značajne pobede. Gosti su vodili i u prvom poluvremenu u dva navrata  i bili u svemu bolji tim. U nastavku su Piroćanci imali prednost od 3:1 i 4:2, da bi u finišu utakmice primili golove  u 80. i 90. minutu i propustili priliku da  zabaleže pobedu.

U kojoj meri je sudija utakmice pomogao domaćinu pitanje je, ali da je bilo grešaka na štetu gostiju, svedoči i prigovor zvaničnog predstavnika Jedinstva glavnom arbitru , zbog čega je dobio crveni karton.

U ovoj Zoni, očigledno da će bodove na gostovanju teško osvajati ekipe iz Pirotskog okruga, s obzirom da  je većina sudija iz Borskog okruga. Glavni sudija Filip Popović je iz Majdanpeka.

Interesantno je , da je delegat utakmice bio Dalibor Veljković iz Pirota.

*Foto Saša Popović FK Jedinstvo

Fubaleri Tanasko Rajića igraju u nedelju u 14 h kao domaćini sa ekipom Djerdapa iz Kladova.