Sport

Objavljeno 01.11.2019. | objavio Plusonline

U meču 17.kola Prve lige Srbija  fudbaleri Radničkog gostuju u Gornjem Milanovcu ekipi Metalac. Utakmica se igra u subotu 2.novembra od 15:30 minuta.

17.kolo

Rezultati

02/03.11.2019

03.11.2019 17:00

Kolubara

:

Smederevo 1924

02.11.2019 13:30

Trayal

:

Budućnost

04.11.2019 13:30

OFK Žarkovo

:

RFK Grafičar

03.11.2019 13:30

Zlatibor

:

Novi Pazar

02.11.2019 13:30

Sinđelić

:

Zemun

02.11.2019 15:30

Metalac

:

Radnički (P)

02.11.2019 13:30

Radnički 1923

:

Kabel

01.11.2019 13:30

OFK Bačka

:

Dinamo

1

Zlatibor

16 8 5 3 29
2

Metalac

16 8 3 5 27
3

Kabel

16 7 6 3 27
4

RFK Grafičar

16 7 5 4 26
5

Novi Pazar

16 7 4 5 25
6

Smederevo 1924

16 8 1 7 25
7

Radnički (P)

16 7 3 6 24
8

Kolubara

16 7 3 6 24
9

Dinamo

16 6 5 5 23
10

OFK Bačka

16 6 4 6 22
11

OFK Žarkovo

16 5 6 5 21
12

Radnički 1923

16 5 4 7 19
13

Sinđelić

16 5 4 7 19
14

Trayal

16 3 8 5 17
15

Zemun

16 3 5 8 14
16

Budućnost

16 1 4 11 7

U 5. kolu Prve lige Istok rukometašice Pirota dočekuju ekipu Radnički iz Svilajnca. Utakmica se igra u Hali Kej u subotu 2.novembra od 18 časova.

02.11.2019 18:00

Žitorađa

:

Vranje

16.10.2019 11:30

Naisa 2

:

Bor – RTB 2

02.11.2019 16:00

Radan

:

Jagodina 2

02.11.2019 18:00

Pirot

:

Radnički (S)

02.11.2019 21:00

Rtanj

:

Remesiana

03.11.2019 13:00

Hajduk Veljko

:

Vlasotince

1

Pirot

4 4 0 0 8
2

Žitorađa

4 3 1 0 7
3

Jagodina 2

4 3 1 0 7
4

Radnički (S)

4 2 1 1 5
5

Bor – RTB 2

4 2 1 1 5
6

Remesiana

4 2 0 2 4
7

Naisa 2

4 2 0 2 4
8

Vranje

4 2 0 2 4
9

Vlasotince

4 1 0 3 2
10

Hajduk Veljko

4 1 0 3 2
11

Radan

4 0 0 4 0
12

Rtanj

4 0 0 4 0

Košarkaši Pirota u 5.kolu  Druge lige Srbija  gostuju  u Zemunu ekipi Fitofarmacija. Meč se igra u subotu 2.novembra od 16:45minuta.

5.kolo

Rezultati

02/03.11.2019

02.11.2019 16:45

Zemun Fitofarmacija

:

Pirot

01.11.2019 17:00

Spartak

:

BKK Radnički

02.11.2019 19:00

KKK Radnički

:

Fair Play

02.11.2019 19:00

Mladost (SP)

:

Konstantin

02.11.2019 19:00

Proleter Naftagas

:

Zdravlje Leskovac

02.11.2019 20:30

Železničar

:

Sveti Đorđe

02.11.2019 19:30

Sloga

:

Beovuk 72

1

KKK Radnički

4 4 0 8
2

Pirot

4 4 0 8
3

Zemun Fitofarmacija

4 4 0 8
4

Spartak

4 3 1 7
5

Proleter Naftagas

4 3 1 7
6

BKK Radnički

4 2 2 6
7

Sloga

4 2 2 6
8

Mladost (SP)

4 2 2 6
9

Zdravlje Leskovac

4 1 3 5
10

Beovuk 72

4 1 3 5
11

Železničar

4 1 3 5
12

Fair Play

4 1 3 5
13

Sveti Đorđe

4 0 4 4
14

Konstantin

4 0 4 4

Rukometaši Pirota u 2.kolu Druge lige Istok gostuju u Svrljigu. Meč se igra u nedelju 3.novembra od 19 časova.

03.11.2019 19:00

Progres

:

Pirot

03.11.2019 18:00

Majdanpek

:

Đerdap

1

Majdanpek

1 1 0 0 2
2

Pirot

1 1 0 0 2
3

Progres

0 0 0 0 0
4

Đerdap

1 0 0 1 0
5

Borsko jezero

1 0 0 1 0

Fudbaleri  Tanaska Rajića  u  12.kolu Zone Istok  u nedelju u 13:30 gostuju  u Negotinu ekipi Hajduk Veljko.

Jedinstvo u nedelju od 13:30 minuta  dočekuje Rtanj Boljevac.

12.kolo

Rezultati

02/03.11.2019

03.11.2019 13:30

Jedinstvo (P)

:

Rtanj

02.11.2019 13:30

Rajko Mitić

:

Bor 1919

02.11.2019 13:30

Lužnica

:

Brodoremont

02.11.2019 13:30

Timok 1919

:

OFK 019

03.11.2019 13:30

Kablovi

:

Majdanpek

02.11.2019 13:30

Đerdap

:

Balkanski

03.11.2019 13:30

Hajduk Veljko

:

Tanasko Rajić

02.11.2019 13:30

BSK

:

OFK Slatina

1

Balkanski

11 9 0 2 27
2

Kablovi

11 8 3 0 27
3

Tanasko Rajić

11 7 2 2 23
4

Hajduk Veljko

11 6 3 2 21
5

Timok 1919

11 6 3 2 21
6

Lužnica

11 5 0 6 15
7

Đerdap

11 4 2 5 14
8

Bor 1919

11 4 2 5 14
9

Rajko Mitić

11 4 1 6 13
10

Brodoremont

11 4 1 6 13
11

Jedinstvo (P) (-1)

11 4 1 6 12
12

OFK 019

11 4 0 7 12
13

BSK

11 3 2 6 11
14

Rtanj

11 3 2 6 11
15

Majdanpek

11 2 3 6 9
16

OFK Slatina (-1)

11 2 1 8 6

U 3.kolu Treće futsal lige KMF Pirgos u subotu od 20 časova dočekuje Timok Zaječar, KMF Pirot  u  ponedeljak  4.novembra  od  18: 30 minuta  gostuje u Prokuplju .

3.kolo

Rezultati

02/03.11.2019

02.11.2019

BSK

:

Miners

02.11.2019

Pirgos

:

Timok 2013

02.11.2019

Akademac

:

Aleksinac 2015

02.11.2019

Prokuplje

:

Pirot

02.11.2019

Bele crkve

:

Leskovac

1

Leskovac

2 2 0 0 6
2

Timok 2013

2 2 0 0 6
3

Pirgos

2 2 0 0 6
4

Bele crkve

2 1 0 1 3
5

BSK

2 1 0 1 3
6

Pirot

2 1 0 1 3
7

Prokuplje

2 1 0 1 3
8

Akademac

2 0 0 2 0
9

Miners

2 0 0 2 0
10

Aleksinac 2015

2 0 0 2 0

Seniorke „Gimnazijalca“ utakmicu 4. kola Prve regionalne ženske lige igraju u Nišu sa ekipom Student 2. Utakmica se igra u subotu od 14,30 minuta.

Kadetkinje „Gimnazijalac-Tigar“ u 3. kolu Triglav ŽKLS gostuju beogradskoj ekipi Crvene zvezde. Utakmica se igra u nedelju od 17 časova.

Treći memorijalni turnir “Kapetan Vladan Jovanović biće održan u  Hali Kej u subotu  2. novembra od  9 časova. Na turniru će učestvovati ekipe u kojima je tragično nastradali kapetan Vladan Jovanović igrao fudbal – FK Spartak Pirot, FK Mladost Poljska Ržana, FK Nebeski Andjeli i ekipa Trećeg bataljona Vojne Policije iz Niša.

 

 

Tagovi:







Vest preuzeta sa portala „Plus Online“