3.kolo

Prokuplje: KMF Prokuplje –  KMF Pirot   3:5 ( 1:2 )

KMF Pirot: Despotović, Pejčić, Pešić, Lazar Filipović, Simonov, Nikolić, Mančić, Luka Filipović, Milošević, Ćirić, Cvetković

Strelci za KMF Pirot u 18. i 18. min. Simonov u 29. i 31. min. i Pešić u 33.min.

Još jedna pobeda u pravom trenutku. Ekipa trenera Slobodana Ristić, posle pobede nad Akademcem, osvojila je bodove i na “vrućem” terenu u Prokuplju.

Domaći su poveli već u 5.minutu i to je bilo sve što su mogli da urade. Željko Milošević “bombarder” u ekipi Jedinstva u velikom fudbalu, pokazao je da ga je teško “čuvati” na malom prostoru. Za samo 60 sekundi u 18 minutu “okrenuo” je rezultat u korist svog tima i time najavio pobedu.

Gosti su u nastavku izjednačili na 2:2 u 25 minutu da bi tada Simonov sa dva pogotka obezbedio pobedu. Baki Pešić je petim golom stavio tačku na ovaj meč!

Slobodan Ristić trener našeg tima, pohvalio je posebno “mlade snage” veliku borbenost, energiju što je na kraju rezultiralo još jednom pobedom! Naš tim je igrao bez kapitena Dušana Krstića.